درباره ما

انتشارات کتابخانه فرهنگ در سال 1378 با مشخصات صاحب امتیاز به نام خانم فاطمه سادات موسوی و مدیریت آقای ناصر نقی زاده هنجنی با هدف خدمت رسانی به جامعه فرهنگی کشور در زمینه نشر کتب دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا  اقدام به فعالیت نموده است.

این انتشارات همواره سعی بر آن داشته تا از اساتید مجرب در خصوص تألیف و ترجمه کتب بهره بگیرد تا بتواند قدم بسزایی در خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور بردارد و همواره فعالیت انتشارات خود را فراتر از یک بنگاه  اقتصادی بداند. 

این مجموعه جهت بروزرسانی فعالیتهای خود از بهترین همکاران در زمینه حروفچینی ، صفحه آرایی ، ویراستاری ، لیتوگرافی ، چاپ و صحافی استفاده می نماید.

این انتشارات با سابقه 26 سال فعالیت نزدیک به 450 عنوان کتاب به چاپ رسانده است از این رو همکاری گسترده ای با مراکز دانشگاهی سراسر کشور و اکثریت فروشگاه های کتاب در تهران و شهرستانها دارد.

انتشارات کتابخانه فرهنگ با داشتن فروشگاه کتابهای دانشگاهی و کنکوری مقاطع کاردانی پیوسته ، کارشناسی ارشد ، دکترا و فنی و حرفه ای و همینطور داشتن پخش کتاب و ارسال کتب به سراسر کشور در خدمت تمامی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی در سراسر کشور می باشد.