کتاب ضروریات فیزیولوژی پزشکی ( نشر گروه تالیفی دکتر خلیلی )

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کتاب ضروریات فیزیولوژی پزشکی ( نشر گروه تالیفی دکتر خلیلی ): سال چاپ: 1399 نوبت چاپ: سوم تعداد صفحات: 520 قطع: وزیری شابک: 9786007888964
0%
0
420,000 تومان
 فقط 1 جلد باقی مانده !!!
 فقط 2 جلد باقی مانده !!!
 فقط 3 جلد باقی مانده !!!
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توجه داشته باشید در صورت تغییر قیمت کتب سایر انتشارات ، قبل از ارسال با خریدار هماهنگ میگردد

کتاب ضروریات فیزیولوژی پزشکی تالیف دکتر اضغر قاسمی و دکتر سونیا شجاع قره‌باغ چاپ نشر گروه تالیفی دکتر خلیلی، در یازده فصل و بر مبنای آخرین ویرایش کتب مرجع فیزیولوژی (گایتون، گانونگ و برن) تدوین شده است. در هر فصل از این کتاب، پس از توضیح هر مطلب یا مفهوم کلیدی، تست‌هایی مربوط به همان مطلب آورده شده اند که به درک بهتر و تثبیت مفاهیم فراگیری شده، کمک میکنند.در انتهای هر فصل نیز، آزمونی از کل مطالب مربوط به آن فصل ارائه شده است که پیشنهاد می شود، خوانندگان محترم پس از خواندن هر فصل و بررسی تست‌های موضوعی داخل فصل، برای ارزیابی خود، آزمون انتهای فصل را انجام بدهند. این کتاب برای دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی، شرکت کنندگان در آزمون‌های ورودی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی وزارت بهداشت و وزارت علوم که فیزیولوژی یکی از مواد امتحانی آن‌ها می باشد و همچنین شرکت کنندگان در آزمون‌های علوم پایه (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) مناسب می باشد.

کتاب ضروریات فیزیولوژی پزشکی ( نشر گروه تالیفی دکتر خلیلی )
سال چاپ: 1399
نوبت چاپ: سوم
تعداد صفحات: 520
قطع: وزیری
شابک: 9786007888964

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...