کتاب خاص باش (طراحی و اجرای برنامه تخصص)

دسته : مدیریت
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کتاب خاص باش (طراحی و اجرای برنامه تخصص): ناشر : انتشارات کتابخانه فرهنگ شماره پروانه نشر : 3963 مؤلفان : دکتر محمد حسین رضازاده و محمد وکیلی سال چاپ : 1399 نوبت چاپ : اول تعداد صفحات : 184 قطع: وزیری شابک : 9789641556749
10%
180,000
162,000 تومان
 فقط 1 جلد باقی مانده !!!
 فقط 2 جلد باقی مانده !!!
 فقط 3 جلد باقی مانده !!!
آماده ارسال
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توجه داشته باشید در صورت تغییر قیمت کتب سایر انتشارات ، قبل از ارسال با خریدار هماهنگ میگردد

یکی از رموز پیشرفت و آسایش در زندگی ، تمرکز بر یک زمینه کاری ارزشمند و اجتناب از پراکنده کاری است. اصولا یکی از پیش شرط های اصلی موفقیت ، تمرکز است. تمرکز به معنی تخصیص امکانات و منابع محدود به فرصت های اصلی از میان انبوه فرصت های موجود در محیط است. بسیاری از ما به غلط تصور می کنیم که تشخص اجتماعی در داشتن توانایی ها و مهارت های جورواجور است. از این رو هر روز شاهدیم که افراد در هزار توی فعالیت های پراکنده و مشغله های غیر مرتبط گرفتار شده اند. پزشکانی که یک دست در کارهای ساختمانی دارند و دستی دیگر در امور بازرگانی ، مدیرانی که هم زمان در بیش از ده ها شرکت عضو هیئت مدیره هستند و عملا در هیچ کدام اقدام موثری انجام نمی دهند. در این کتاب قصد داریم این تجارت را با هم بررسی کنیم ، از آنها درس بگیریم و بر اساس اصول علمی به طراحی و توسعه زندگی حرفه ای خود اقدام کنیم.

کتاب خاص باش (طراحی و اجرای برنامه تخصص)
ناشر : انتشارات کتابخانه فرهنگ
شماره پروانه نشر : 3963
مؤلفان : دکتر محمد حسین رضازاده و محمد وکیلی
سال چاپ : 1399
نوبت چاپ : اول
تعداد صفحات : 184
قطع: وزیری
شابک : 9789641556749

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...