کتاب ارائه‌ای موفق

Successful Presentation

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کتاب ارائه‌ای موفق: ناشر : انتشارات کتابخانه فرهنگ شماره پروانه نشر : 3963 مؤلف : دکتر علیرضا معماری هنجنی سال چاپ : 1400 نوبت چاپ : اول تعداد صفحات : 60 شابک : 9789641556916
10%
78,000
70,200 تومان
 فقط 1 جلد باقی مانده !!!
 فقط 2 جلد باقی مانده !!!
 فقط 3 جلد باقی مانده !!!
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توجه داشته باشید در صورت تغییر قیمت کتب سایر انتشارات ، قبل از ارسال با خریدار هماهنگ میگردد

کتاب Successful Presentation (موفقیت در سخنرانی) منطبق با سرفصل جدید دورس رشته مترجمی زبان انگلیسی مقطع کارشناسی که توسط شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در سال ۱۳۹۷ ابلاغ گردیده است و با توجه به سوابق تدریس درس فن بیان در دانشگاه های مختلف توسط نویسنده در سالیان اخیر و در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان این رشته تالیف و گردآوری شده است.این کتاب در ۴ فصل خلاصه و مفید شامل planning (برنامه ریزی)، preparing (آمادگی)، practicing (تمرین) و Presenting (ارایه) راه کار های عملی ارایه یک سخنرانی موفق را مرحله به مرحله و به زبان ساده و قابل فهم آموزش می دهد. همچنین برای فهم بهتر مطالب ارایه شده، فیلم های آموزشی مناسب و مرتبط با هر بخش در قالب یک لوح فشرده به همراه کتاب در اختیار علاقمندان و دانشجویان قرار می گیرد. دو بخش بایدها و نبایدها و نکات کلیدی سخنرانی نیز توضیحات قسمت اصلی کتاب را  تکمیل می نماید و نکات مهم در یک سخنرانی موفق را یادآوری می نمایند. قسمت پیوست مطالب نیز شامل یک نمونه جدول معیار ارزیابی سخنرانی مورد استفاده اساتید و مدرسین، نمونه موضوعات جذاب و عمومی سخنرانی برای دانشجویان و علاقمندان و همچنین فهرست منابع کتاب می باشد.کتاب Successful Presentation نه تنها برای دانشجویان رشته مترجمی انگلیسی بلکه برای کلیه کسانی که برای شرکت در کنفرانس های علمی داخلی و بین المللی و تجاری و همچنین آزمون های استاندارد مثل IELTS به دنبال پیشرفت فن بیان خود و فراگیری تکنیک های یک سخنرانی موفق هستند بسیار سودمند خواهد بود. به همین دلیل کتاب با زبان ساده، کوتاه و به دور از اصطلاحات تخصصی به تحریر درآمده است تا اساتید، دانشجویان و علاقمندان بتوانند از آن هم در کلاس های آموزشی و هم در مطالعات شخصی بدون نیاز به حضور در کلاس استفاده نمایند.

کتاب ارائه‌ای موفق
ناشر : انتشارات کتابخانه فرهنگ
شماره پروانه نشر : 3963
مؤلف : دکتر علیرضا معماری هنجنی
سال چاپ : 1400
نوبت چاپ : اول
تعداد صفحات : 60
شابک : 9789641556916

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...