کتاب در جستجوی منابع ناشناخته آب و انرژی در ایران

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کتاب در جستجوی منابع ناشناخته آب و انرژی در ایران: ناشر : انتشارات کتابخانه فرهنگ شماره پروانه نشر : 3963 گردآورنده : حسن مطهری سال چاپ : 1399 نوبت چاپ : اول تعداد صفحات : 290 شابک : 9789641556770
0%
0

هدیه (غیرقابل فروش)

 فقط 1 جلد باقی مانده !!!
 فقط 2 جلد باقی مانده !!!
 فقط 3 جلد باقی مانده !!!
آماده ارسال
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توجه داشته باشید در صورت تغییر قیمت کتب سایر انتشارات ، قبل از ارسال با خریدار هماهنگ میگردد

در کشور ما باران و برف کم می بارد و ذخیره ناچیز آبهای زیر زمینی نیز بر اثر مصرف بی رویه روز به روز کاهش می یابد. غول کویر آهسته و منظم شهر ها و زمین های آباد را در کام میکشد. زمینهای شور و بی حاصل قسمت بزرگی از خاک ایران را فرا گرفته است. عمر سد هایی که می سازیم محدود است ، مخازن پشت سد ها پس از مدتی پر می شود و سیلاب های بی مهار دوباره به کویر های شور و دریا ها می ریزد. صنایع جوان ما بدون پشتیبانی صنایع سنگین ، در بازارهای بین المللی قدرت رقابت نخواهند داشت و صنایع سنگین مان بدون آب فراوان و راههای آبی به توسعه کافی دست نمی یابند. کم آبی و رشد جمعیت و احتیاج روزافزون به آب ما را با مشکلات بسیار جدی روبرو خواهد کرد. بنابراین ناچاریم که فکر کنیم و بدون فوت وقت و با استفاده از جدیدترین راهها و وسایل علمی و فنی در تهیه و تامین هر چه بیشتر آب ، برای رفاه و سعادت جمعیت فعلی و نسل های آینده مملکت تلاش کنیم.

کتاب در جستجوی منابع ناشناخته آب و انرژی در ایران
ناشر : انتشارات کتابخانه فرهنگ
شماره پروانه نشر : 3963
گردآورنده : حسن مطهری
سال چاپ : 1399
نوبت چاپ : اول
تعداد صفحات : 290
شابک : 9789641556770

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...